Neznámé

Datum nálezu 26.03.2024
Místo nálezu Praha 4 - Braník, Ohnivcova 45
Telefon +420728617004
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Kolem desáté večer jsem našla sraženou kočku, pravděpodobně kocoura, mourovatého, neurčitého věku. Odchytová služba se jej pokusila chytit, ale kocourovi se podařilo zmizet. Je mourovatý, huňatý ocas, napadá na přední nohy a krvácí z tlamky, má pravděpodobně zlomenou nohu a přeraženou čelist. Celou dobu byl pod autem na fotografii, ale po příjezdu odchytové služby zmizel. Může se pohybovat v dané lokalitě, nebo se schoval do motoru auta, bohužel majitele se nepodařilo varovat, než ráno odjel.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: