Neznámé

Datum nálezu 14.05.2023
Místo nálezu Praha 6, Na Perníkářce 34
Telefon 606113399
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Pták
Věk Neznámé
Barva zelená,žlutá,červená
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Papoušek - Pyrura zelenolící nalezen dnes na Hanspaulce, ul. Na Perníkářce, Praha 6. Kontaktovali mě dobří lidé, k nimž na zahradu přiletěl, v domění, že jde o mou hledanou, naprosto stejně zbarvenou samičku pyrury, která mi ulétla v pondělí. Po dohodě s pánem jsem papouška (pohlaví nevím) vzala domů, kde bude čekat na svého majitele. Papoušek má kroužek, modrá barva je již trochu ošoupaná, takže s největší pravděpodobností nejde o mládě, jako byla moje Pipi. Je velmi kontaktní, přítulný, nechá se hladit.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: