Neznámé

Datum nálezu 21.05.2020
Místo nálezu Praha 10, Vršovická 30
Telefon 775962312
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Čivava
Věk Nevíme
Barva Žíhaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Prosím o sdílení - v ulici Vršovická (kousek od zastávky Ukrajinská) se ke mně dnes cestou domů připojil tento pejsek, je to nevykastrovaný kluk čivavy, zuby na tohle plemeno celkem ujdou, takže nepředpokládám, že bude úplně starej. Má světle zelený obojek bez známky a obojek proti klíšťatům. Je celkem hubenej, tak je možný, že už tady bloudí delší dobu. Je moc hodný, nechal se bez problémů odchytit, ale nikdo se k němu v okolí nehlásí a ani místním pejskařům není povědomý. Zatím bude u nás, nejpozději zítra ho vezmu na veterinu zkontrolovat, jestli nemá čip. Kdyby někdo věděl, komu patří, tak pište do zpráv nebo volejte na číslo 775 962 312.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: