Neznámé

Datum nálezu 04.01.2022
Místo nálezu Krnsko,
Telefon 605771310
Jméno Neznámé
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Americký stafordšírský terier
Věk cca 1-2 roky
Barva černobílá strakatá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti nálezu:
Nalezena fena typu bull (staford nebo americký buldok) 4.1.2021 v Krnsku, bez obojku, tetování. Suchá, nezablácené tlapky přestože celý den pršelo. Kontaktováni sousedé, obec, využit obecní infokanál + FB. Vzhledem k jejímu velmi dobrému stavu při nálezu, ale nehlášené ztráty z nejbližšího okolí je pravděpodobné, že byla vysazena z auta a majitel ujel. Je zvyklá na lidi, bez nich separ. úzkost. Dle vyjádření p.veterináře je její věk 2-3 roky, zdravá. Umístěna je v útulku Březno 58, MB/https://utulekmb.cz

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: