Neznáme

Datum nálezu 24.10.2017
Místo nálezu Mladá Boleslav, Na Celně
Telefon 605983193
Jméno Neznáme
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Kříženec
Věk 3 měsíce
Barva tříbarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Princeznu jsme našli kolem poledne 24.10.2017, kdy přebíhala vysoce frekventovanou silnici v Mladé Boleslavi u školy Na Celně. Tak tak stihla proběhnout pod auty. Zprvu byla vyděšená, ale nechala se bez problému chytit, jakoby pocítila úlevu. Kočička vypadá zdravě a vypadá to, že je zvyklá na lidskou ruku. Po prvním rozkoukání už si hraje a vymetá všechny zákoutí. Bez problému slupne juniorskou kapsičku, dokonce i kočičí WC zvládla. Je krásná! Páníčku, pokud tu někde jsi, ozvi se! :-)

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: