Aylin

Datum ztráty 06.11.2023
Místo ztráty Liberec, Na Pískovně 649/8
Telefon 776499467
Odměna ANO
Jméno Aylin
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Border kolie
Věk 1 rok
Barva Černobílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Aylin je 1 rok stará fenka podobná border kolii. Nemá obojek, ale je čipovaná a váží cca 14 kg. Ztratila se při návratu z procházky, kdy i přes můj výslovný zákaz byl fenku vyvenčit můj otec v důchodovém věku a fenka se mu vyvlékla z postroje. Je velmi plachá, při zavolání se spíše lekne a uteče, proto prosím, kdyby ji kdokoliv viděl, první zavolat na uvedené číslo a my prijedeme co nejrychleji to půjde. Naposled viděna u Kauflandu v Pavlovicích a podle všeho tu pobíhá stále.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Aylin

Přihlášení: