Neznámé

Datum nálezu 10.01.2021
Místo nálezu Kolín, Veletov 11
Telefon 774512743
Jméno Neznámé
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Pták
Věk Nevím
Barva Zelená
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti nálezu:
Asi 10.ledna se našel nalezenec který, sám přiletěl a poté se usadil na ptačí voliéru na zahradě. Nechal se odchytit a poté bylo zjištěno,že se jedná o samičku, nikoliv samce. Její barva je teda zelená. U dolních končetin je z jedné strany vidět červená, ocásek má růžový s černými pruhy. Hlavička a křídla jsou podle mě tmavší zelené barvy. Připomínám,že kontaktní informace jsou pouze na mě.Jestliže se někdo ozve, budu poté kontaktovat mou maminku, protože je ptáček u ní. Věk není přesný!

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: