neznámé

Datum nálezu 06.05.2022
Místo nálezu Kardašova Řečice, Tyršova 32
Telefon 775766532
Jméno neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Evropská kočka 
Věk cca 1 rok
Barva Zrzavobílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Dnes - v pátek 6.května 22 odpoledne - se nám v dešti po menší zahradě potuloval krásný, drobný, a vystresovaný kocourek (cca 3kg, s bílou náprsenkou a tlapičkami, nevykastrovaný). Obojek nemá. Intenzivně vyhledává lidskou přítomnost, zdá se, že se ztratil a nemůže najít cestu domů. Moc a moc mňouká, ale zraněný není, a už se několikrát najedl vařeného masa. Vypadá a chová se jako zdravý kocourek zvyklý na lidi a teplo, ale zůstává v průjezdu, kde má krabici, doma již jednoho kocourka máme.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: