Neznámé

Datum nálezu 01.11.2021
Místo nálezu Jablonec nad Nisou - Kokonín, Rychnovská 232
Telefon 739039478
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Jablonec nad Nisou
Plemeno Kočka domácí 
Věk Mladý
Barva Zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Kocourek je záhada jelikož k nám chodí na okno kam mu nabízíme talířek s krmivem a chodí pravidelně už týden. Nevypadá však jako typicky toulavé zvíře srst má hebkou a lesklou, nikde známky po boji ani není pohublý, je však velmi obezřetný a když je venku mokro chodí úplně promáčený - jednou jsme ho pozvali dovnitř a zamířil si to přímo ke zdroji tepla. Pokud se Vám ztratil tak denně chodí na výše uvedenou adresu a bude možné si ho odchytit, pokud se nenajde majitel kocourka si rádi osvojíme.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: