neznámé

Datum ztráty 20.08.2015
Místo ztráty Lukovany, Lukovany 199
Telefon 727825051
Odměna ANO
Jméno neznámé
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Čivava
Věk 5 - 7 let
Barva hnědá do rezava
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fenka je 5-7 let stará kříženka čivavy. Má hodně velké oči, váží cca 4 kg. Není kastrovaná. Je už prošedivělá. Fenka se vyvlékla z obojku v Lukovanech. Byla u nás na dočasně péči z organizace Tlapky na cestě z.s., takže je to fenečka zachráněná z množírny, která se bojí lidí a je velice plachá, bohužel zatím není zvyklá ani na jméno. Podle informací byla 20.8. večer viděna v okolí obce Ketkovice, bohužel se nepodařilo ji chytit a než jsme dorazili na místo my, už jsme ji nenašli.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se neznámé

Přihlášení: