Neznámé

Datum nálezu 29.10.2022
Místo nálezu Brno-Komín, (Palcary) ev. č. 560
Telefon 774269628
Jméno Neznámé
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kříženec
Věk Cca 1 rok
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Kočka byla nalezena v nerezidenční části Brna-Komína. Pravděpodobně se ukrývala v zahrádkářské zóně s ev. č. 560 (přes silnici před stájemi). Je přítulná a několikrát za námi sama přišla. Velmi se bojí aut. Srst na čele tvoří rezavou skvrnu. Polštářky tlapek jsou různobarevné (dva růžové a dva černé). Má špinavé uši, které jsou infikované. Srst je však v pořádku. Byla tam celý den bez přítomnosti lidí, tak jsme si ji vzali domů. Vezmeme ji k veterináři. Pokud nebude nikomu chybět, rádi jí poskytneme náš domov.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: