Neznámé

Datum nálezu 11.05.2023
Místo nálezu Kralupy nad Vltavou, V Pískovně 502
Telefon 608928609
Jméno Neznámé
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Evropská kočka 
Věk cca 1 rok
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Nalezena mladá mouratá kočička, zvyklá na lidi (přítulná), kastrovaná. Byla sražena autem - byli jsme svědci této nehody. Kontaktovali jsme městskou policii, ta ale situaci neřešila a tak jsme ji odvezli k veterináři sami. Situace s ní je vážná (přelámaná pánev na několik částí, prozatím nemožnost močení), ale nikoliv neřešitelná a prozatím je u nás v rekonvalescenci a čeká na operaci, kterou ji chceme dát šanci k životu a uzdravení. Hledáme původního (či nového) majitele, nechat si ji nemůžeme.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: