Neznám

Datum nálezu 27.04.2020
Místo nálezu Most, Rozmarýnová 547
Telefon 607600955
Jméno Neznám
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Most
Plemeno Kříženec
Věk 1-2 roky
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Včera, 27.4. kolem 8 večer se našla kočka, nechybí někomu? Byla nalezena u bloku 547, Rozmarýnová ulice, Most. Kočka byla zpočátku plachá, pak se však stalo velmi přítulná, je zvyklá na lidský kontakt. Kočka je středního, až menšího vzrůstu, černá, bez znaků. Vzala jsem si ji k sobě, byla vyhladovělá a vyčerpaná. Kočku si bohužel nemohu nechat, mám již 2 kočky doma a nemám pro ni místo. Hledám proto majitele nebo někoho, kdo by byl ochotný se kočky ujmout. Budu vděčná za každou pomoc.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: