Neznám

Datum nálezu 06.08.2022
Místo nálezu Jindřichův Hradec, Tyršův stadion
Telefon 720308320
Jméno Neznám
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Pražský krysařík
Věk ?
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Pes plemene pražský krysařík černé barvy bez obojku běhá po porcinkuli v Jindřichově Hradci na Tyršově stadionu. Může se nacházet i v jeho okolí. Určitě se někomu ztratil, pořád běhá dokola a je vidět, že někoho hledá. Jedná se o staršího pejska. Je vyděšený takže se nedá odchytit, pokoušeli jsme se o to několikrát. Je socializovaný k ostatním psům bez obav ihned jde a očuchává. Foto je pouze ilustrační bez něho by se "inzerát" nenahrál. Nepodařilo se mi ho vyfotit jak pořád běhá sem a tam.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: