Neznám

Datum nálezu 29.08.2022
Místo nálezu Brno-Řečkovice, Vážného 968/30
Telefon 605467506
Jméno Neznám
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1-2 roky
Barva Mourovatá + bílé znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Včera (v pondělí 29.8.2022) se v brzkých ranních hodinách chytla do odchytové klece umístené na zahradě kočka.(Nastražené kvůli odchytu ztraceného kocoura co by se měl po pozemku pohybovat ). Odchycenou kočku zde majitelka přilehlého domu údajně nikdy neviděla, a to prý ani sousedé. Na veterině se zjistilo že jde o samici, bez čipu nebo jiného označení, a po oholení bříska se přišlo na jizvu s vysokou pravděpodobností po kastraci. Kočka vypadá zdravě a je kontaktní, proto hledáme majitele.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: