Něženka

Datum ztráty 10.09.2015
Místo ztráty Kroměříž, Hlávkova 1888/18
Telefon 605176911
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Něženka
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Kroměříž
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva bílomourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Něženka je roční kastrovaná kočička, zbarvená převážně bílomourovatě s nádechem do rezava. Na své jméno slyší. Váží 3 kg. Na levé straně krku má pod kůží čip - č. 900032001748414. Na pravé straně bříška dole má rezavou skvrnku. Její hlavička je spíše trojúhelníkového tvaru s velkýma šikmýma očičkama a velkýma ouškama. (Pravděpodobně kříženec kočky evropské, mainské mývalí a britské.) V kotěcím věku prodělala operaci kýly. Ve čtvrtek v noci odešla jako obvykle na lov myší a dosud se nevrátila. Není zvykem, že by se toulala.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Něženka

Přihlášení: