Fenka

Datum nálezu 30.12.2020
Místo nálezu Žitenice, Roudnice nad Labem, Úštěk,
Telefon 776 297 765
Jméno Fenka
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Kříženec
Věk Nevíme
Barva Rezavá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti nálezu:
28.2. - fena ODCHYCENA!!! Dobrovolníci z okolí Trnovan u Litoměřic a blízkého okolí ve spolupráci s útulkem Anidef Žim hledají tohoto psa, který byl poprvé spatřen už na konci roku 2020 a kterého se nedaří chytit. Momentálně se bohužel už v této lokalitě ani neudržuje, je možné že se ukrývá na jiném místě. Je zraněný a už vysílený. Prosíme o jakoukoli informaci o jeho pohybu. Před časem byl vidět i Úštěku nebo Roudnice nad Labem. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SE PROSÍM NESNAŽTE O ODCHYT. PŘI SPATŘENÍ VOLEJTE!!!!

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: