Neznámé

Datum nálezu 26.02.2023
Místo nálezu Chatová osada Vladař Žlutice,
Telefon +420724300997
Jméno Neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Kříženec
Věk nevíme
Barva bílomourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
NAŠEL SE CCA 25.2. V CHATOVE OBLASTI VLADAŘ U ŽLUTIC. V CHATOVÉ OBLASTI JE JEN PÁR CHATEK OBKLOPENÝCH PŘÍRODOU. DOMÍVÁME SE, ŽE SE ZTRATIL, ZATOULAL NEBO HO NĚKDO VYHODIL Z AUTA. PÁNA EVIDENTNĚ MĚL. JE MAZLIVÝ, K LIDEM VELMI PŘÁTELSKÝ. ZNÁ VNITŘNÍ PROSTOR. JE NEKASTROVANÝ, SE ZÁNETEM HORNICH CEST DÝCHACÍCH, ŠPATNĚ DÝCHÁ, VELMI VYHUBLÝ. PŘEDPOKLAD, ŽE NEBYL VENKOVNÍ. MÁ CCA 3 KG, PŘESTO PĚKNOU SRST. CHCE DO TEPLA A K LIDEM. ODHADEM MLADŠÍ, MOŽNÁ 2 ROKY. POTŘEBUJE LÉČBU A DO TEPLA.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: