Nevím

Datum nálezu 17.08.2021
Místo nálezu Rožmitál pod Třemšínem, Březnice
Telefon 736268897
Jméno Nevím
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Labradorský retriever
Věk 6 měsíců cca
Barva Zlata
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti nálezu:
Dobrý den, dnes po 8 hodině ráno za rozmitalem pod tř směrem na Březnici jsem malém srazila tohoto pejska. Běhal zmatene po silnici a nikdo jiný nezastavil. PČR se na mě vyprdla a tak si pro pejska nakonec přijeli lidé z Mú Rozmital a umístili ho do zachytneho kotce dokud se majitel nenajde. Kdyby se osmiček našel prosím ať kontaktuje buď mě nebo primo Mú Rozmital. Prosím o sdílení ať je co nejdříve doma ❤️. Je to miláček. PS: rasu a staří jsem si typla, přesně nedokáži odhadnout

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: