Nevím

Datum nálezu 15.12.2021
Místo nálezu Praha 5 - Třebonice, K Chabům 108
Telefon 604950180
Jméno Nevím
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk Do roka (asi)
Barva Želvovinová a mourovatobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Nalezenci - Praha - Třebonice, Stodůlky/Britská čtvrť! ....Zkouším sdílet, třeba najdou domov. Přišly k nám tyhle 2 kočičky ( nebo kocourkové) a evidentně nemají majitele, nebo jsou ztracené a někdo je možná hledá, těžko říct. Prolezly k nám přes dřevník na zahradě mezerou pod střechu garáže a tam už minimálně od září, možná déle vegetí. Protože jsme lokalitou dobře umístění pro různé zvířecí tuláky a ztracence, myslela jsem nějakou dobu, že můžou být i někoho z okolí a doufala jsem, že přes nás

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: