Nevím

Datum nálezu 06.07.2021
Místo nálezu Praha 4-Braník, Na Mlejnku 1138/2a
Telefon +420737102592
Jméno Nevím
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk Mladý
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Dnes v cca 2h ráno se k nám v Praze 4 - Braník (Na Mlejnku) přidal tenhle mourovatý,nejspíše kastrovaný,přítulný kocourek. Hladový,ale jinak vypadá dobře,uši,oči i kožich má čistý, jistě někomu patří, ale bohužel jsme usoudili, že blízká silnice pro něj není bezpečná. Dnešní noc (ze 6.7. na 7.7.) stráví u nás v karanténě v koupelně,7.7. ráno obvoláme všechna blízká depozita, spolky a azyly. Bohužel pokud se pro něj nenajde místo, převezeme jej do Měcholup. Pokud jej poznáváte,volejte 737102592.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: