Nevim

Datum nálezu 31.07.2022
Místo nálezu Lázně Bohdaneč, Živanice - Černá u Bohdanče
Telefon 739205286
Jméno Nevim
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Kříženec
Věk 1-2 roky
Barva Černý s hnědým pálením
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti nálezu:
Nalezený psí kluk křížence - Lázně Bohdaneč - Živanice - Černá u Bohdanče (Pardubicko) Dnes v neděli 31.7.2022 byl nalezen při hledání Joríska a takřka si sám naskočil do auta na konci Lázní Bohdaneč poblíž odbočky na Černou u Bohdanče černohnědý kříženec středního vzrůstu. Motal se v silnici, auta zastavovala. Není to již žádný "pionýr", ale "dědula" to rovněž není. Hafík je sice čipovaný, ale klasicky čip není registrovaný. Vzhledem k tomu, že MP Bohdaneč neměla službu, byl hafík převezen do útulku do Pardubic, kde nyní čeká na svého páníka. tel. kontakt: 602 571 443. Je možné, že hafík je přímo z Bohdanče popř. mohl přiběhnout od obce Živanice, popř. Dědek či naopak od Černé u Bohdanče či dokonce po polňačce vedoucí kolem zahrádek u Černé směrem k Rybitví. Není Vám "cestovatel" povědomý ? Neshání ho někdo ve Vašem okolí ? PROSÍM o max. rozšíření tohoto příspěvku, aby se info o pobytu hafíka v útulku jeho majitel co nejdříve dověděl, a hafíka si tam vyzvedl. DÍKY moc a věřím, že s Vaší pomocí fešáka dostaneme co nejdříve do jeho vlastního peloušku. INFO: pro sdílení příspěvku ze skupin apod. je nutno nejprve kliknout na slovo "příspěvek", tak otevřít originál příspěvku a tam teprve dát SDÍLET ! DÍKY ! https://www.facebook.com/photo?fbid=10221176184861574&set=pcb.10221176188901675

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: