Nevím

Datum nálezu 22.09.2021
Místo nálezu Praha 5 - Třebonice, K Chabům 108
Telefon 604950180
Jméno Nevím
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk Nevím
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Plašší drobná kočička/kocourek (původně jsem myslela,že kotě) k nám od včera chodí na zahradu na granulky a kapsičky,co dáváme ježkům,nebo tulačkám.Tahle ale působí vystresovaně,mimo zahradu dezorientovaně,spíš jakoby nebyla vůbec být zvyklá venku,nebo málo.Určitě okolí nezná. Zdržuje se za plotem v křoví a když naše 7m.štěně zalezeze domů,podleze bránu a letí se najíst.Myslím,že je ztracená a někdo jí musí hledat.Naše kočky jí nevyhání, jsou zvyklé,že se tu zastavujou cizí.Tak čeká na majiele

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: