Nevím

Datum nálezu 09.02.2024
Místo nálezu Frýdlant nad Ostravicí, Palackého 1431
Telefon 775511164
Jméno Nevím
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Kříženec
Věk nevím
Barva Zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
V pátek 9.2.2024 jsme s přítelem našli zrzavého kocourka, myslíme si, že jeho věk je okolo 10 měsíců nebo kolem jednoho ročku. Přiběhl k nám, když jsme vycházeli z domu, mazlil se, měl hlad a nebál se. Přinesli jsme mu trochu kapsičky a granulí. Asi po 20 minutých jsme se vrátili a stále tam byl. Opět za námi přiběhl, ale jelikož máme doma tři kočičky, tak jsme si ho nemohli vzít domů. Proto jsme se rozhodli zavést ho k mému strejdovi k rodinnému domu do Janovic, dokud se nenajde jeho majitel.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: