Netopýr

Datum ztráty 07.12.2017
Místo ztráty Pětihosty, Pětihosty 11
Telefon 606715735
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Netopýr
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 2-3 roky
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V Pětihostech u Benešova, okres Praha východ se ztratil černý kocourek. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný. Kocourek je malý, váží asi 4 kg. Říkali jsme mu Netopýr, protože tak koukal, ale nějak významně na to asi neslyší, přiběhl ihned na klasické “čičiči”. Je extrémně mazlivý a přítulný. Při mazlení nezastrkoval drápy, což by se dalo brát jako poznávací znamení, protože on ty drápy nezatáhl nikdy - mazlil se a drápal. Odešel 7.12. odpoledne a od té doby jsme ho neviděli. Budeme vděční za jakoukoliv informaci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Netopýr

Přihlášení: