Nessina

Datum ztráty 05.06.2015
Místo ztráty Praha, Rabyňská 739
Telefon 721363002
Odměna ANO
Jméno Nessina
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Britská kočka 
Věk 2,5 roku
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočička se ztratila 5.6. ve večerních hodinách. Má dlouhou, hustou, šedou srst a velké zeleno-zlaté oči má též nad očima nápadné lysinky. Je to čistě domácí kočka, tudíž pěstěná. Nemá čip, ani nemá tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Je zvyklá pouze na pobyt doma, tudíž není otužilá! Váží cca 3,5 Kg. Zmizela z parapetu. Na své jméno moc nereaguje. Povahově je opatrná, ale je hodná. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. V jídle je trochu vybíravá. Chronická útěkářka to vůbec není. Kastrovaná není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyznala. Je aktivní, ale má také ráda svůj klid. Vody se moc nebojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Telefon 721363002

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nessina

Přihlášení: