Nessie

Datum ztráty 28.10.2015
Místo ztráty Velké Meziříčí, Vel. Meziříčí
Telefon 776646811
Jméno Nessie
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Border terier
Věk 3 roky
Barva hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Nessie je 3 roky stará fenka border teriéra. Na své jméno slyší. Má hnědou barvu, váží 9-10 kg. V době ztráty na sobě měla hnědý kožený obojek. Čip ani tetování nemá, kastrovaná není. Prosím o nalezení nebo jakékoli informace o naší fence borderteriéra, která se zaběhla při dohledávání černé v oblasti mezi Jabloňovem a Tasovem u Velkého Meziříčí. Dostali jsme pouze informaci, že asi týž den (28.10.) ji u nájezdu Lhotka na dálnici D1 směr Praha vletěla pod kamion, ale přímo ji nesrazil. Ležela pak chvilku na kraji dálnice, ale asi po čtvrt hodině tam už nebyla. Blízký les jsme několikrát prohledali, ale nenašli jsme ji. Moc prosím o jakoukoliv info!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nessie

Přihlášení: