Nessie, Nessinka

Datum ztráty 17.02.2014
Místo ztráty Valasske Mezirici, Kardinala Bauera
Telefon 777342289
Odměna 500,- Kč
Jméno Nessie, Nessinka
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Kříženec
Věk 10 mesicu
Barva Černá, Zlatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Nessinka odesla o pulnoci na svou pravidel. obchuzku okoli-uz se nevratila. Vzdy se pohybovala jen u domu nebo na ul. Kardinala Bauera ci okolnich ulicek - tzv. "Lukasov" za zimnim stadionem. Zmizela doslova beze stop, ani zadny naznak autonehody ci jine tragedie. Mila, pritulna a drobna kocicka, k cizim trochu placha. Tmava cernohneda barva s bezovym zihanim, bezova leva predni tlapicka, bezova lysinka na hlave. Naucena na jmeno Nessie, Nessinka a slova masicko a mlicko. Miluje jidlo. Vaha 3 kg

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nessie, Nessinka

Přihlášení: