Neslyší na jméno

Datum ztráty 17.09.2018
Místo ztráty Brno-střed, Kotlářská, Kounicova, Konečného náměstí
Telefon 732526577
Jméno Neslyší na jméno
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kříženec
Věk kolem 10ti let
Barva Mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocour je cca 10 let starý. Nemá obojek ani čip a je kastrovaný. Byl venkovní, krmili jsme ho v práci, chodil pravidelně každý den 8 let, nyní už je to 3. týden, kdy kocourek nedorazil, chodil vždy zezadu přes dvůr, ale jeden den byly otevřené všechny dveře dopředu, kde to neznal a zatím se bohužel nevrátil, zřejmě nemůže najít cestu zpátky nebo se mohl dostat k silnici, v lepším případě si ho snad někdo vzal domů, ztratil se v pondělí 17.9., neslyší na žádné jméno, věk netuším, krmím ho už 8 let, ale už byl větší, když k nám přišel(10let).

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Neslyší na jméno

Přihlášení: