Nero

Datum ztráty 15.11.2014
Místo ztráty Šubířov, Šubířov 32
Telefon 607050596
Odměna ANO
Jméno Nero
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Prostějov
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Nero se ztratil v sobotu 15.11.2014 ráno v obci Šubířov. Je to kříženec knírače a jezevčíka. Je celý černý, má jen malou bílou náprsenku. Je nakrátko ostříhaný a má modrý, textilní obojek, bez známky. Na psy reaguje se zájmem, někdy až ostře, ale přesto je zcela neškodný. K lidem je důvěřivý a přítulný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by nechal odchytit. Zvláštní znamení: ulomený špičák. Váží cca 8 Kg. Čip, ani tetování nemá. Děkujeme za pomoc při hledání a za jakékoliv informace. Utekl ze zahrady. Občas utekl, ale vždy se rychle našel. Není kastrovaný. V okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Sní cokoliv. Zdravotní stav výborný. Autem umí jezdit. Je zvyklý být na pobyt spíše doma... Telefon 607 050 596

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nero

Přihlášení: