Nero

Datum ztráty 27.12.2014
Místo ztráty Čelákovice, Lipová 883
Telefon 730129199
Odměna ANO
Jméno Nero
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 1-2 roky
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Polekal se ohňostroje a večer utekl ze zahrady. Ztratil se 27.12.2014. Je velice přátelský k lidem i ostatním psům. Povahově je kontaktní, společenský, veselý, hravý, hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se nalákat nechal. Váží cca 20 Kg. Kastrovaný není. Má světlejší nohy. Okolí v místě to vůbec nezná. Nemá čip, ani tetování. Má na sobě tkaný, černo-šedý obojek, bez známky. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu asi moc nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem sice nerad jezdí, ale sám si nastoupí. Zima mu moc nevadí. Je zvyklý na pobyt hlavně venku... Telefon 730129199

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nero

Přihlášení: