Nero

Datum ztráty 18.04.2015
Místo ztráty Česká u Brna, 16
Telefon 777939868
Odměna ANO
Jméno Nero
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Anglický kokršpaněl
Věk 7 let
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dne 18.4.2015 se v obci Česká u Brna ztratil černý anglický kokršpaněl, slyšící na jméno Nero. Bohužel to tam nezná, byli jsme na návštěvě a utekl ze zahrady. Je s PP a má tetování (33853). Na krku měl kovový polostahovací obojek beze známky. Není kastrovaný. Má dlouhý nekupírovaný ocas a prošedivělou srst na uších. Váží cca 15 kg. Má podkus a jedno nesestouplé varle. Je to hodný bezproblémový pes. Miluje lidi, na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Je zvyklý na ostatní zvířata. Velkých psů se bojí. Vodu miluje. Autem je zvyklý jezdit, sám si bezproblémů nastoupí. Bojí se tmy a ohňostroje. Je zvyklý na pobyt doma, ale zima mu nevadí. Je aktivní. Ještě nikdy neutekl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nero

Přihlášení: