Nevím

Datum nálezu 24.04.2022
Místo nálezu Praha - Holešovice, U letenského sadu 133/7
Telefon +420603335834
Jméno Nevím
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk do 1 roku
Barva zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
V neděli 24.4. se u nás ve vnitrobloku objevilo zrzavé kotě, chodilo celý den ve vnitrobloku a ve večerních hodinách prochladlé a unavené vlezlo k nám do přízemního bytu. Kočičku jsme si zatím nechali, krmíme jí a doufali jsme, že se někdo ozve, protože do vnitrobloku se nemůže dostat jinak než z nějakého bytu. Bohužel se tak nestalo. Kočička je zvyklá být venku, k nám se přijde akorát najíst, případně vyspat a hodně mňouká, jakoby pořád někoho/něco hledala. Odhadem je to kotě do 1roku.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: