NELY

Datum ztráty 18.04.2015
Místo ztráty Zlosyň, Zlosyň 100
Telefon 774557446
Odměna ANO
Jméno NELY
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva bílo hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
NELY je 3 roky stará fenka, kříženka labradora a ohaře. Je bílo hnědá a nyní má poškrábaný čumáček. Váží 23 kg. Nemá čip, ani tetování. Je kastrovaná. Na sobě měla oranžový textilní obojek a na něm tlapičky. Je hodně veselá, energická, vítací, má ráda lidi a děti. Za drobný pamlsek udělá cokoli. Ztratila se společně se svým kamarádem Filipem v oblasti Zlosyň dne 18.4.15 Naposledy byli vidění v 15:00 u obecní hospůdky ve Zlosyni okr. Mělník. Rádi spolu probíhají v polích, ale vždy tak do hodiny max.2 hod se vrátili. Okolí ztráty znají. Nely snáší ostatní pejsky dobře, když na ni neútočí. Plavat umí, v autě je zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se NELY

Přihlášení: