Nelly

Datum ztráty 23.02.2014
Místo ztráty Hořičky, okres Náchod, Hořičky, okres Náchod
Telefon 739433801
Odměna 2.500,- Kč
Jméno Nelly
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 5 let
Barva Vícebarevná, Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
JE VELICE PLACHÁ, JE TO FENEČKA Z MNOŽÍRNY (STÁŘÍ 5 LET) Všeho se bojí, utekla při venčení v 8 ráno. Nemůžu ji najít, jsem zoufalá. Prosím o sdíleni, moc prosím, je z množírny, boji se všeho. Venčil ji otec, nemělo se to stát, prosím o pomoc. Jedině znamení je boule na boku - špatně srostle žebro, hodně špičaté velké uši a čerstvě ostříhaný čumáček!! Čipovaná, ani tetovaná není. V době ztráty na sobě neměla žádný obojek. Stále po ní pátráme, bohužel zatím bez jakékoli stopy. KONTAKT: 739 433 801

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nelly

Přihlášení: