Nelli

Datum ztráty 10.02.2020
Místo ztráty Bojkovice, Fučíkova 580
Telefon 735959964
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Nelli
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Kříženec
Věk 5,5 roku
Barva Černohnědý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Nelli je takové věčné štěně. Vzala jsem si ho jako 1,5 letého týraného pejska, kterému někdo ubližoval. Byl moc bojácný, ale brzy si u mě zvykl a pomohlo mu i to, že na něj doma čekal psí kamarád Jerry. Nellinkovi bohužel chybí jedno očičko. Musela jsem neplánovaně odjet a moje matka mezitím odhlásila Nellinka na obecním úřadě bez mého vědomí. Nelli má modrý obojek, psí známku s nápisem Městský úřad Bojkovice, je kastrovaný, čipovaný. Budu ráda za jakékoli informace o něm. Ani nevím, jestli žije

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nelli

Přihlášení: