Nelli

Datum ztráty 23.11.2014
Místo ztráty Horoměřice, Statenická 978
Telefon 604233676
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Nelli
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Evropská kočka 
Věk 5 měsíců
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Nelli je mazlivá, vcelku důvěřivá, zvyklá na děti. Na pamlsek by se odlákat nechala. V čase ztráty měla zavalitější tělíčko, hustou zimní srst. V porovnání s tělem má menší hlavičku, kulatá žlutá očka. V černé srsti na některých místech prosvítá kouřová kresba (tmavé mourování). Slyší i na jméno Sazi, nebo Sazinka, nebo i Nelli! Čip ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 2 Kg. V minulosti se nikdy neztratila. Je zvyklá na pobyt hlavně doma, ale venku jí to nevadí. Kastrovaná není. V okolí v místě ztráty ztráty to spíše nezná, vyzná se v okolí pouze sousedních domů... Je aktivní, hravá, má ráda pohyb. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Telefon 604233676

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nelli

Přihlášení: