Nelinka

Datum ztráty 10.03.2020
Místo ztráty Strakonice, Chatová oblast Přední Ptákovice
Telefon 739612070
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Nelinka
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Strakonice
Plemeno Jezevčík
Věk 6 let
Barva Červenohnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Nelinka je 6 let stará fenka hladkosrstého jezevčíka. Na krku má taštičku ve tvaru srdíčka, černé barvy se známkou č. 7049, obojek je tmavě hnědé barvy. Je čipovaná i kastrovaná a váží cca 8 kg, je menšího vzrůstu. Je bázlivá a vůči cizím lidem nedůvěřivá. Ztratila se v Předních Ptákovicích v chatové oblasti u Strakonic. Přítel ji vzal na chatu a když se vracel pro věci do auta vyběhla za ním ven, okolo šel pán se psem, který nebyl na vodítku a ten se pustil za ní, Nelinka se lekla a utekla, běžela směrem k řece přes pole

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nelinka

Přihlášení: