Nelinka

Datum ztráty 24.07.2015
Místo ztráty Drahelcice, Lipova 17
Telefon 733551106
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Nelinka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Pražský krysařík
Věk 3 roky
Barva černá s hnědým pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Nelinka je fenka malého vzrůstu. Váží 2,25 kg. Srst černá s hnědým pálením, věk 3 roky. Ztratila se 24.07.2015 v obci Drahelcice (Praha-západ). Je mazlivá a hrozne fixovaná na svoji paničku. Pravděpodobně podlezla pod branou a ztratila se. Je dost možné, že ji někdo sbalil a odvezl do jiného města. Nemá čip, ani nemá tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Kastrovaný není. Je to kříženec Pražského krysaříka a čivavy. Na své jméno slyší a reaguje. Je hodná a nikdo se jí nemusí bát. Na jídlo by se možná nechala nalákat. Nikdy v minulosti se neztratila. V okolí místa ztráty se spíše nevyzná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí! V jídle je vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, jezdí ráda! Je zvyklá pouze na pobyt doma. Zimu nemá ráda! Telefon 733551106

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nelinka

Přihlášení: