Nelinka

Datum ztráty 11.02.2015
Místo ztráty Bakov nad Jizerou, Spojovací 1078
Telefon 721037718
Jméno Nelinka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva rezavá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Nelinka je 5 let stará fenka, kříženka rezavé barvy srsti. Má bílou náprsenku, bílé zadní tlapky a bílou špičku ocásku. Váží 10 kg. Je temperamentní, přátelská k lidem i psům, cizích lidí se nebojí. Občasně kulhá na levou přední tlapku. Nemá na sobě žádný obojek, není tetovaná, čipovaná, ani kastrovaná. Utekla ze zahrady dne 11.2.15 v Bakově nad Jizerou, Spojovací ulice. Dříve občas utekla, ale vždy se vrátila. Okolí ztráty zná. Vodu moc nemusí, autem je zvyklá jezdit, ale nemá to ráda. Fyzicky je na tom dobře, až na to kulhání.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nelinka

Přihlášení: