Nelinka

Datum ztráty 29.08.2014
Místo ztráty Jablonec nad nisou, Malá skála 9 vranové
Telefon 792276685
Odměna 1.500,- Kč
Jméno Nelinka
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Jablonec nad Nisou
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Je to kříženec čivavy a krysaříka je černé barvy má bílou lysinku a pacičku na krku měla červený, textilní obojek se známkami (jedna proti vzteklině, druhá známka na veterináře) ale mohla ho někde ztratit. Je plachá a nedůvěřivá - cizích lidí se bojí. Za jakékoli informace předem děkuji. Čip nemá. Utekla při venčení. Neutíká pravidelně. Kastrovaná není. Okolí nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv, ale jak kdy. Zdravotní stav v pořádku. Telefon 774098948

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nelinka

Přihlášení: