Nela

Datum ztráty 01.03.2018
Místo ztráty Ústí nad Labem, Milbohov
Telefon 721803525
Jméno Nela
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Ústí nad Labem
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva krémová
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Aktivní, krémovo-bílá barva, špičaté uši. Neli měla 13,2kg u veterináře a při předání cca 14kg. Kratší srst, štětinatá, růžový čenich, špičaté uši - ze zadní strany béžové, obličej špice, delší lehce zatočený ocásek. Velmi zvídavá a aktivní, před cizími obezřetná - štěkala. Poznávacím znamením - při hraní s plyšovou hračkou se do ní zakousla a vleže ji předními packami "dojila" (přešlapovala).Měla by mít čip, číslo bohužel nevíme. Od nás odcházela s červenočerným obojkem a červeným postrojem. Údajně ztracena několik týdnu po jejím darování osobě jménem Petra Svobodová FB: https://www.facebook.com/tereza.honza.9. Když se zeptáme, jak se pejskovi daří, zablokuje jakýkoliv účet na FB, telefon nedostupný. Na jednu z výzev o stavu psa reagovala, že se ztratil na ulici Vyhlídalova. Pokud o fence něco víte, prosím kontaktujte nás! Děkujeme! hankavas01@seznam.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nela

Přihlášení: