Nela

Datum ztráty 30.01.2014
Místo ztráty Tachov, Jana Ziky 1727
Telefon 728256324
Jméno Nela
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Tachov
Plemeno Kříženec
Věk 9 let
Barva Černá, Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
30.1. se ztratila kočička, velmi drobná (kolem 2 kil) a hodně bázlivá. Je to nalezenec, máme ji těch 9 let (našli jsme ji tehdy velmi vyhublou a zraněnou). Ven chodit nechtěla, maximálně trochu na okno (pod dozorem) a trochu ze dveří. Včera nám po zazvonění zvonku u vchod. dveří ale podle všeho proklouzla ven na chodbu paneláku a někdo ze sousedů jí vyhodil ven v domění, že je to zatoulané zvíře. Naposledy ji prý viděli včera kolem 11.večer u vedlejšího vchodu. Jmenuje se Nela.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nela

Přihlášení: