NELA

Datum ztráty 05.05.2015
Místo ztráty Brandýs nad Labem, Zárybská
Telefon 608025440
Odměna ANO
Jméno NELA
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Německý ovčák
Věk 8 let
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Nela je 8 let stará fenka německého ovčáka. Váží 40 kg, má černou barvu. Je kastrovaná. Na krku má kovový polostahovací obojek se známkou a schránkou s telefonními čísly. Nemá čip ani tetování. Je malinko vyšší a delší než čistokrevné plemeno německého ovčáka. Má obroušené přední zuby. Má přátelskou a veselou povahu, je nekonfliktní. Před kastrací utíkala, honila zvěř, ale vždy se po chvíli vrátila. Ztratila se v noci 5.5. mezi 21.-23. hodinou ze zajištěné zahrady. Okolí dobře zná. Na pamlsek by se nechala nalákat. Se psy vychází, kočky prohání, ale neublíží jim. Vodu miluje, dokonce se i potápí. Na jízdu autem je zvyklá a asi by i nastoupila k někomu cizímu. Je zvyklá na pobyt venku. Je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se NELA

Přihlášení: