Nataša

Datum ztráty 25.10.2014
Místo ztráty Praha 3, Kouřimská 18/2367
Telefon 774411600
Odměna ANO
Jméno Nataša
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 15 měsíců
Barva bílo-mourovaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bílo-mourovaná kočička, má viditelně deformované pravé oko po zánětu. Nevrátila se v noci ze svých každodenních výletů, měla trvalý přístup ven ale na noc se vracela vždy domů. Může být u někoho doma, je to kočka zvyklá na život v bytě s možností volného pohybu venku, ale není tulačka. Nemá čip, ani tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Postavou je drobnější, ale dobře živená. Povahově je plachá, ale hodná. Na pamlsek by se odchytit nechala. Kastrovaná je. Okolí v místě ztráty by znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nevyhledává. Sní cokoliv. Zdravotní stav, mimo očíčka, dobrý. Autem umí jezdit. Telefon 774 411 600

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nataša

Přihlášení: