Naomi

Datum ztráty 12.04.2018
Místo ztráty Václavice u Hrádku nad Nisou,
Telefon +420734859160
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Naomi
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva žíhaná
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Naomi je 1,5 roku stará fenka - kříženec Cane Corso. Má na sobě šedý antiparazitní obojek a je čipovaná, není kastrovaná a váží asi 35 kg. Je štíhlé postavy, s černo hnědým až zrzavý žíháním, velice přátelské povahy avšak k cizím lidem nedůvěřivá, ale neublíží ani nevrčí na lidi. Jinak je totální závislák, vyhledává společnost zvířat, od malička vyrůstá na statku s koňmi a ovcemi. Nikdy žádné zvíře nenapadla, je s každým kamarádka. Je čipovaná. Na levé pacičce měla zranění polštářku, tudíž ho má mírně zdeformovaný.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Naomi

Přihlášení: