Nanuk

Datum ztráty 08.05.2015
Místo ztráty Zdejcina, Na Drahách 3
Telefon 606784567
Odměna ANO
Jméno Nanuk
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Border kolie
Věk 1 rok
Barva Blue merle (černo-bílo-šedá)
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Nanuk je 1 rok starý pejsek plemene Border kolie. Váží 13 kg. Má blue merle zbarvení. (černo-šedo-bílá). Má na krku šedivý obojek proti blechám. Je čipovaný, ale číslo není zaregistrováno (967000009613416)!!! Není kastrovaný. Má jedno oko modré a druhé hnědé. Utekl ze zahrady ještě spolu s dalším psem, kterého se ale podařilo odchytit. Nikdy dříve neutekl, zná pouze blízké okolí. Je přátelský, nechá se nalákat na pamlsek. Na jízdu autem je zvyklý. Přes den je venku, ale na noc chodí domů. Je aktivní. Email: Finapina@seznam.cz Telefon: 606784567

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nanuk

Přihlášení: