Nancy a Mel

Datum ztráty 01.07.2015
Místo ztráty Slatina pod Hazmburkem, č.p 97
Telefon 737601920
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Nancy a Mel
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Labradorský retriever
Věk 5 let
Barva Zlatá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Nancy je 5 let stará fenka Labradorského retrívra. Má krémovou barvu. Nemá na sobě žádný obojek, není čipovaná ani kastrovaná. Mel je kříženka středního vzrůstu a vzhledově se podobá ovčákovi. Má malinko tmavší srst než Nancy. Také nemá žádný obojek, není čipovaná ani kastrovaná. Obě jsou přátelské, nikdy nikomu neublížily. Na pamlsek se určitě nechají nalákat. Ztratily se 1.7. v noci - syn zapoměl zavřít vrátka a obě utekly. Nikdy dříve takhle dlouho pryč nebyly, znají pouze blízké okolí. Budou se nejspíš držet spolu. Vodu mají rády, umí plavat. Jízda autem jim nevadí. Jsou zvyklé na pobyt venku. Nancy je línější, Mel je o něco aktivnější. Naposledy byly viděny 2.7. dopoledne u obce Úpohlavy, okres Litoměřice!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Nancy a Mel

Přihlášení: