nalezený pejsek

Datum nálezu 20.03.2022
Místo nálezu Praha 14, U Rokytky
Telefon 732234373
Jméno nalezený pejsek
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk cca 5 let
Barva Hnědý s černými zády
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti nálezu:
U fotbalovýho hřiště v Kyjích / u Rokytky pobíhá tenhle pes, zcela bezprizorně, bez obojku, bez kohokoliv kolem. Přátelskej s ostatními psy, k lidem se taky má, ale můj pes ho zajímá víc. Nevypadá vyhuble ani bojácně. Jestli víte, čí je, pište nebo volejte na 732234373. Už ho mám doma, je najedený, trochu se bojí. Za chvilli jedeme na veterinu zjistit, jestli má registrovaný čip. Já odjíždím bohužel zítra na 4 dny pryč a nemůžu ho tu nechat s mým psem. Kdyby ho teda mohl někdo pohlídat... jinak

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: