Myška

Datum ztráty 01.06.2021
Místo ztráty Jablunkov, Školní 1234
Telefon 774342270
Odměna 1.500,- Kč
Jméno Myška
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva Rezavý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Myška je 6 let starý rezavý kocour. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný. Je napůl venkovní a často se toulá, takže má část kůže na pacce strhnutou, někdy i kulhá. Šli jsme na veterinu, když se otevřely dvířka od přepravky a kocour se nejdříve schoval po auto, ale za pár chvil zmizel a nikdo kolem ho neviděl. Předpokládám tedy, že se někde schoval, protože byl vystresovaný, na volání nereagoval a nemohli jsme ho najít. Jinak je kocour hodný, trochu i rozmazlený, polovinu dne tráví běžně doma.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Myška

Přihlášení: